• 41-300 Dąbrowa Górnicza
  • ul. Majakowskiego 37

O Kancelarii

O Kancelarii

Serdecznie witamy Państwa na stronie internetowej Kancelarii Radcy Prawnego Joanny Kozioł-Marek

Dzisiaj oprócz profesjonalizmu istotne znaczenie we współpracy z Klientem ma elastyczność i szybka reakcja na zmieniające się potrzeby klienta. Dlatego proponujemy Państwu  bliską współpracę, opartą na zaufaniu i przejrzystych zasadach. Celem nadrzędnym Kancelarii, jest zapewnienie i ochrona interesów prawnych Klienta, szybkość i skuteczność prowadzonych na jego rzecz działań oraz uczciwość we wzajemnych relacjach. W swej działalności Kancelaria koncentruje się przede wszystkim na potrzebach klientów, starając się zawsze wskazać na najbardziej korzystne rozwiązania danego problemu. Współpraca z Kancelarią daje Państwu pewność, iż powierzone sprawy będą prowadzone rzetelnie i z należnym zaangażowaniem.
 
Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest bliska współpraca z Klientem, dlatego też dbamy, aby podczas naszych spotkań uzyskali Państwo odpowiedź na każde pytanie związane ze sprawą. Zlecając prowadzenie sprawy mają Państwo gwarancję stałego kontaktu i pełnej informacji o podejmowanych czynnościach.
 
W swojej pracy ogromną wagę przywiązujemy do: 
 
  • indywidualnego podejścia do każdego klienta i zrozumienia jego potrzeb,
  • sprawnego i rzetelnego wykonania każdego powierzonego  zadania,
  • pełnej dyskrecji wyrażającej się w obowiązku zachowania w tajemnicy zawodowej co do powierzanych przez Państwa informacji, dokumentów, czy danych przekazanych Kancelarii w toku prowadzonych spraw.
  
Współpracujemy z kancelariami adwokackimi, notarialnymi oraz komorniczymi, działającymi na terenie województwa śląskiego co umożliwia oferowanie w pełnym zakresie, kompleksowej pomocy prawnej podczas całego procesu przeprowadzania sprawy.
 
Zapraszam do skorzystania z usług Kancelarii.