• 41-300 Dąbrowa Górnicza
  • ul. Majakowskiego 37

Zakres usług

Zakres usług

Kancelaria prowadzi obsługę prawną zarówno dla przedsiębiorców (firm jednoosobowych i spółek prawa handlowego), wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni, fundacji, stowarzyszeń, jak i klientów indywidualnych.
Rozwój i stałe podnoszenie kwalifikacji pracowników Kancelarii pozwala świadczyć usługi oraz wykonywanie czynności  m.in. w następujących dziedzinach:

Odszkodowania i inne sprawy cywilne

Kancelaria specjalizuje się w dochodzeniu odszkodowań, zwłaszcza odszkodowań komunikacyjnych od firm ubezpieczeniowych.

Prawo
rodzinne

Doradztwo i reprezentacja w sprawach, m.in.: o rozwód i separację, o uregulowanie kontaktów z dziećmi, o ustalenie rozdzielności majątkowej.

Prawo
spadkowe

W tym zakresie kancelaria podejmuje się prowadzenia spraw związanych z dziedziczeniem oraz wydziedziczeniem, stwierdzenia nabycia czy odrzucenia spadku.

Prawo ochrony konkurencji i konsumenta

Zajmujemy się m.in.: sporządzaniem pisemnych opinii prawnych, doradztwem w sprawach z zakresu czynów nieuczciwej konkurencji..

Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych

Kancelaria posiada doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców w zakresie prawa pracy i reprezentowaniu przed sądami pracy.

Prawo
administracyjne

Świadczymy usługi z zakresu sporządzania opinii prawnych, odwołań i skarg czy reprezentowania podmiotów przed organami administracyjnymi.

Prawo gospodarcze

Zagadnienia z tej dziedziny prawa to m.in.: bieżąca obsługa prawna związana z działalnością podmiotów gospodarczych, zakładanie i przekształcanie spółek.

Windykacja należności

Kancelaria prowadzi m.in.: obsługę prawną na etapie postępowania sądowego, zabezpieczającego i egzekucyjnego, kieruje do dłużników wezwania do zapłaty.

Prawo e-commerce

Wszelkie porady prawne, sporządzanie regulaminów, umów, polityki prywatności i innych dokumentów, opracowywanie procedur reklamacji.

Prawo karne

Kancelaria świadczy pomoc z zakresu prawa karnego i karnego-skarbowego, a także oferuje reprezentację naszych klientów na każdym etapie postępowania.